Žieminiai EVA batai Torvi -60

  • Išparduota
Žieminiai EVA batai Torvi -60
69,90 €
Nėra mokesčio

Žieminiai EVA batai Torvi -60

Batų dydis: 40/41
Kiekis
Išparduota

  Asmens duomenų apsauga

Mes rūpinamės Jūsų asmens duomenų saugumu

  Pristatymas

išsiuntimas per 1 d.d., pristatymas per 1-2 d.d.

  Garantijos

Garantijos ir prekių grąžinimas

Batai iš EVA TORVI -60° C - batai, kurie skirti darbui ir laisvalaikiui itin žemos neigiamos temperatūros sąlygomis. Termometro stulpeliui nukritus gerokai žemiau nulio, jums padės specialus TORVI EVA batų modelis su temperatūros indeksu -60°C.

Itin žemai temperatūrai pagaminti EVA batai turi atitikti kelis reikalavimus. Visų pirma, jie turi būti atsparūs vandeniui. Batai darbui ir laisvalaikiui iš EVA TORVI -60° С nėra veikiami drėgmės ne tik todėl, kad jų viršus pagamintas iš modernaus polimero - EVA (etileno vinilacetatas), bet ir dėl to, kad yra tvirti ir neturi nei klijuotų, nei susiūtų siūlių. Apskritai EVA yra praktiška ir nebrangi medžiaga. Ji yra patvari, šilta, elastinga, lengva ir išlaiko visas savo savybes esant žemai temperatūrai.

Batai, skirti darbui ir laisvalaikiui žemoje temperatūroje, turėtų būti patogūs. Batai iš EVA TORVI -60° C yra "veltinio" formos, juos lengva nusiauti ir užmauti. Be to, šie batai atitinka gamintojo deklaruojamą dydį. EVA batai TORVI -60° С turi papildomus apsauginius sluoksnius nosies ir kulno srityje, taip pat specialią, ląstelinę pado struktūrą - joje kaupiasi dėl kūno ir oro temperatūrų skirtumo susidariusi drėgmė. Ši parinktis leidžia visada išlaikyti kojas sausas, todėl ją puikiai įvertins tie, kurie mėgsta žiemos medžioklę ir žvejybą.

Svarbus šių iš EVA pagamintų batų privalumas yra tas, kad šiltas pamušalas yra virš aulo krašto, bet žemiau rankogalio. Darbui ir laisvalaikiui skirtuose EVA TORVI -60° С batuose patogu sėdėti ir vaikščioti: viršutinė dalis iš EVA netrina blauzdos. EVA TORVI -60° С batų manžetė, kaip ir batų, yra atspari vandeniui ir turi specialų užveržimą, kad sniegas nepatektų į vidų.

Padas turi apgalvotą gilią apsaugą, kuri leidžia būti užtikrintam ant bet kokio paviršiaus, įskaitant ledą. Tai svarbiausia savybė mėgstantiems žiemos medžioklę ir žvejybą, taip pat ypatingų profesijų žmonėms, pavyzdžiui, gelbėtojams, kuriems kartais tenka dirbti ekstremaliomis sąlygomis.

Ypatingas dėmesys skirtas pašildytam keičiamam EVA TORVI -60° C batų pamušalui, kuris patikimai išlaiko žmogaus kūno šilumą. Jį sudaro 7 sluoksniai: du folijos sluoksniai, du sluoksniai neaustinio, modernaus audinio iš labai banguotų pluoštų, neaustinių linų pluoštų sluoksnis, kempinės struktūros polimerinis sluoksnis ir hipoalerginis megztas audinys. Kiekvienas sluoksnis atlieka savo funkciją ir kartu sukuria „sumuštinį“, kuris tampa patikimu barjeru tarp žmogaus kūno ir išorinės aplinkos.

EVA TORVI -60° C batai yra puikus sprendimas ekstremalioms oro sąlygoms.

0160-41

Specifinė nuoroda

ean13
4612634500946